Pavo MuscleCare 3kg + Healthy Treats (pamlsky) Lněné semínko ZDARMA

NÁŠ TIP AKCE
 • Cena: 2115 vč. DPH
 • Dostupnost: skladem
Počet: ks

Pavo MuscleCare 3kg 

Koně, které mají sklon k zakyselení svalů nebo dokonce k syndromu akutní rabdomyolýzy, mohou mít užitek z toho, že do jejich stravy budou přidávány živiny, které podporují rozpad a exkreci odpadních produktů z buněk. Přidání doplňku Pavo MuscleCare nabízí řešení!

Péče o svaly od Pavo MuscleCare
Pavo MuscleCare obsahuje přírodní antioxidanty CellProtect a beta-alanin bez příměsí. Jedná se o vedlejší aminokyselinu, která je součástí karnosinu. Beta-alanin podporuje útlumovou schopnost svalů vůči působení kyseliny mléčné. Přidáním beta-alaninu do výživy koně bude moci jeho tělo vyprodukovat více karnosinu, čímž se zpomalí zakyselení svalů. Následkem toho bude váš kůň moci snáze vytrvat ve velmi náročné zátěži a to po delší dobu. Pavo MuscleCare neobsahuje pšenici a je tak vhodný pro bezlepkovou stravu.

K dostánív pohodlném 3 kg kbelíku.


Důležité vlastnosti

 • Úleva pro ztuhlé a bolavé svaly po nepravidelném nebo namáhavém tréningu

 • Urychluje rozpad a exkreci odpadních produktů

 • Obsahuje beta-alanin a přírodní vitamín E

Použití

 • Pro sportovní koně všech disciplín

 • Pro koně se sklonem k zakyselení svalů nebo k dalším svalovým potížím

 • Pro koně, kteří musí podávat velké výkony

 • Pro koně, kteří mají nepravidelný výcvik

Rady pro krmení
Pokud nevíte, zda váš kůň nemá sklon k okyselení svalů po náročném cvičení, můžete mu podat Pavo Eplus jako preventivní opatření. Koně, o kterých se ví, že trpí ztuhnutím nebo bolestmi svalů po výkonu, budou mít z Pavo MuscleCare prospěch. Začněte s přidáváním do krmiva minimálně od 2 týdnů před závody až po 1 týden po závodech. Doporučujeme podávat velmi senzitivním koním Pavo MuscleCare po delší dobu.

 • Kůň (cca 600 kg): 100 g / den

 • Poník (cca 300 kg): 50 g / den


+ Pavo HealthyTreats s příchutí lněného semínka ZDARMA

Většina koňských pamlsků chutná dobře, ale obsahují - stejně jako bonbóny pro lidi - často nezdravé ingredience, jako je vysoký obsah cukru a obilovin. To svému koni podávat nechcete. Proto se naše Pavo Healthy Treats  pamlsky nazývají „zdravé“. Chutnají velmi dobře a jsou vyrobeny 100% z čistých přírodních ingrediencí, bez obilovin a umělých přísad. Díky přirozenému původu je obsah cukru a škrobu velmi nízký, proto můžete bezpečně podávat Pavo Healthy Treat všem druhům koní a poníků. A to i, když váš kůň má metabolické problémy nebo má nadváhu a měl by mít co nejméně cukru. Pavo Healthy Treat je bezpečný pamlsek.

Pavo Healthy Treats jsou zdravé a chutné pochoutky, které můžete dát jako odměnu svému koni nebo poníkovi.
Skvělý malý pamlsek k přilepšení vašemu koni, například po vyjížďce, nebo jako odměnu během práce a tréninku.

-          Zdravá odměna

-          100% přírodní ingredience

-          Žádné umělé přísady

-          Bez obilovin

-          Velmi nízký obsah cukru a škrobu

-          Chutné